logo
new
http://www.batterij-pc.nl/
U bevindt zich hier: Home > ACER adapter > ACER ADP-40TH laptop adapters

Bestsellers

batterij DELL 268X5

Adapter ACER ADP-40TH voor Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br Lage Prijs

Beweeg met je muis over de foto
safe
safe
ADP-40TH laptop adapter- [ 100-240V 50/60Hz ] - [ 19V-2.15A 40W ]
korting tot 30%, SLA OP € 14
  • Merknaam:
  • ACER adapter
  • Productcode:
  • ACE17130 GSB0FI
  • Batterijcapaciteit:
  • 100-240V 50/60Hz
  • Batterijvoltage:
  • 19V-2.15A 40W
  • Grootte:
  • 5.5mm * 1.7mm
  • Normale prijs:
  • € 48.15
  • Onze prijs:
  • € 34.15
  • Voorraad:
  • Op voorraad !
  • Contact:
  • info:batterij-pc.nl

Nieuw en lage prijs Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br , vervangende Laptop adapters. Deze Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br charger 19V-2.15A 40W 100-240V 50/60Hz is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele laptop adapter. De ACER oplader voor laptop is daarom ook voorzien van 12 maanden garantie. Tevens heeft u 30 dagen de tijd om te retourneren of om te ruilen.

Waarom u uw Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br Laptop adapter bestelt op batterij-pc.nl?

Onze garantie: 100% nieuw + 1 jaar garantie + 30 dagen geld terug + 100% Veilig Winkelen Garantie + Snelle verzending.

Quality Assurance: Al onze producten waaronder Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br adapters hebben strikte procedures voor kwaliteitsborging doorgegeven aan de internationale normen zoals CE, UL-geregistreerd en ISO9001-2000 certificering.

Lage Prijs Garantie: Goedkope Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br laptop power supply. Hoge kwaliteit en de laagste prijs! Korting tot 30%.

Vind batterij artikelnummers en laptop model ( " Ctrl + F ")

Deze Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br laptop adapter Geschikt voor onder andere de volgende partnummers:

    ADP-40TH ADP-40TH A

Deze Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br laptop adapter Geschikt voor onder andere de volgende modellen:

Compatible With:
Acer Aspire One A 0A 110-1722 serie 
  Acer Aspire One A 110L serie 
  Acer Aspire One A 150L serie 
  Acer Aspire One A150X serie 
  Acer Aspire One AOA110-1295 serie 
  Acer aspire one AOA110-1626 serie 
  Acer Aspire One AOA150-1006 serie 
  Acer aspire one ZG5

Aspire One 10.1” - Black 
  Aspire One 8.9” - Black 
  Aspire One A110-1295 
  Aspire One A110-1545 
  Aspire One A110-1691 
  Aspire One A110-1698 
  Aspire One A110-1722 
  Aspire One A110-1812 
  Aspire One A110-1831 
  Aspire One A110-1948 
  Aspire One A110-1955 
  Aspire One A110-Ab 
  Aspire One A110-Ac 
  Aspire One A110-AGb 
  Aspire One A110-Agc 
  Aspire One A110-Aw 
  Aspire One A110-Bb 
  Aspire One A110-Bc 
  Aspire One A110-BGb 
  Aspire One A110-BGw 
  Aspire One A110-Bw 
  Aspire one A 110L blau 
  Aspire one A 110L weiss 
  Aspire one A110X Black Edition 
     

Aspire One A150-1006 
  Aspire One A150-1049 
  Aspire One A150-1126 
  Aspire One A150-1249 
  Aspire One A150-1382 
  Aspire One A150-1447 
  Aspire One A150-1493 
  Aspire One A150-1532 
  Aspire One A150-1570 
  Aspire One A150-1672 
  Aspire One A150-1890 
  Aspire One A150-1983 
  Aspire One A150-Ab 
  Aspire One A150-Ac 
  Aspire One A150-Aw 
  Aspire One A150-Bb 
  Aspire One A150-Bb1 
  Aspire One A150-Bc 
  Aspire One A150-BGb 
  Aspire One A150-BGc 
  Aspire One A150-BGw 
  Aspire One A150-Bk 
  Aspire One A150-Bk1 
  Aspire One A150-Bw 
  Aspire One A150-Bw1 
  Aspire one A 150L blau 
  Aspire one A 150L weiss 
  Aspire one A150X blau 
  Aspire one A150X weiss

Aspire One D150-1044 
  Aspire One D150-1125 
  Aspire One D150-1165 
  Aspire One D150-1197 
  Aspire One D150-1322 
  Aspire One D150-1462 
  Aspire One D150-1577 
  Aspire One D150-1587 
  Aspire One D150-1606 
  Aspire One D150-1647 
  Aspire One D150-1860 
  Aspire One D150-1920 
  Aspire One D150-1B 
  Aspire One D150-1Bk 
  Aspire One D150-1Br

ACER Adapter


ACER Chargeur ordinateur portable ADP-180MB K
Voir les détails
30

ACER Chargeur ordinateur portable KP.18001.002
Voir les détails
30

ACER Chargeur ordinateur portable R33030
Voir les détails
30

ACER Chargeur ordinateur portable H0OW59H0085
Voir les détails
30
laptop batterij

Lang leve je Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br


Naar welke aspecten van een Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br moet worden gekeken bij het kopen van een nieuwe laptop adapter?

1.Om de juiste keuze te maken voor een Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br adapter kun je het beste de specificaties op je oude adapter bekijken. Op de achterkant van de Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br adapter moet je even goed kijken naar de spanning (Volt), de stroom (A), de Watt (W) en plug.

2.Voor iedere laptop ligt de output waarde tussen de 18 en 20 volt. A deviation in the voltage of 5% (ie 5% higher or 5% lower) is generally considered normal. Het output voltage van een adapter hoeft overigens niet hetzelfde te zijn als van de accu. Dit is te danken aan het feit dat de adapter niet alleen de laptop moet voeden, maar daarnaast de accu ook nog moet opladen.

3.Het aantal Ampère en Watt van de Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br laptop adapter mag hoger zijn dan van de oorspronkelijke laptop adapter, maar niet absoluut lager. Als een laptop 100mA verbruikt en u past een zwaardere adapter toe (bijv. 300mA), dan is dat geen probleem. Maar wanneer je een 100mA adapter aansluit op een laptop die 300mA trekt, dan geeft dat gegarandeerd problemen.

4.Tenslotte dien je erop te letten dat de connector goed past en de juiste polariteit heeft. Deze moet dezelfde maat hebben als die van de oorspronkelijke laptop adapter.

biedt alleen de beste kwaliteit laptop adapters, waardoor u met alle vertrouwen kunt winkelen.Batterie ordinateur portable au moins 20% de réduction

Welkom bij batterij-pc.nl, Aankoop van laptop batterijen, adapters en elektronische producten, goede en lage Prijs! Wij bieden een groot assortiment laptop accu's en adapters voor bijna alle laptops. Vul simpelweg het modelnummer of partnummers in en u krijgt direct de resultaten van de producten die wij aanbieden die compatibel zijn met uw laptop. De accu / batterij is van prima kwaliteit uiterst betrouwbaar en past gegarandeerd in je laptop.
Welke vraag of hulp over Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br laptop adapter, neem dan gerust contact met ons op door info@batterij-pc.nl!

- Mini-review: Polaroid Originals OneStep+

- Microsoft Edge met Chrome: dit verandert er

- Is Huawei wel te vertrouwen?

- Houd cyberaanvallen live in de gaten